Uwielbiamy duże miasta!

Zarządzaj domem przez telefon

Zarządzaj domem przez telefon

Współczesna automatyka pozwala za pomocą jednego przycisku zarządzać całym domem. Inteligentne systemy są w stanie dopasować temperatury w pomieszczeniach, włączać i wyłączać urządzenia domowego użytku czy alarmować o zagrożeniach. Daje nam także możliwość kontroli wszystkiego za pomocą tabletu, czy smartfona. Wystarczy odpowiednia aplikacja, by móc połączyć się z domem i monitorować wszystko, co dzieje się wewnątrz.

Dom wysyłający SMS-y

Zdalna kontrola domu za pomocą urządzeń przenośnych ma duże znaczenie w przypadku zabezpieczeń i systemów powiadamiania. Dzięki technologii GSM możemy otrzymywać wiadomości tekstowe np. z monitoringu dotyczące tego, czy brama jest na pewno zamknięta, czy nie było prób jej otwarcia, a także raporty dotyczące zasilania budynku i czy nie zostało one odcięte. Zostaniemy także poinformowani, jeżeli zamontowane czujniki wykryją ruch na terenie posesji bądź w pomieszczeniach. Wszystko to sprawi, że będziemy mieli pełną kontrolę nad systemem zabezpieczeń, a obawy o bezpieczeństwo domu pod naszą nieobecność będą bezpodstawne.

Komfort i wygoda przez telefon

Życie w ciągłym biegu powoduje, że nieraz nie starcza nam czasu na podstawowe codzienne czynności lub musimy wykonać je bardzo szybko. Dom inteligentny nie tylko zapewni nam wygodę, ale i pomoże w szybki sposób uporać się z niektórymi obowiązkami. Będąc z dala od domu, przy pomocy urządzenia przenośnego bez trudu uruchomimy ogrzewanie czy podgrzejemy wodę na ciepłą kąpiel. Bramę wjazdową otworzymy bez konieczności wysiadania z samochodu, a po wejściu do domu jednym kliknięciem zasłonimy okna i włączymy naszą ulubioną muzykę.

Inteligentne systemy GSM instalować można w dowolnych obiektach mieszkalnych bez względu na to, czy będzie to dom z ogrodem, czy mieszkanie w bloku. Przy ich pomocy sterować można różnymi urządzeniami, od bram wjazdowych po włączniki świateł, napędy sterujące zasłanianiem okien, czy systemy alarmowe. Programowanie systemu jest łatwe i umożliwia dopasowanie go do własnych potrzeb.